SLUŽBY

Naša ponuka je smerovaná ku všetkým priaznivcom a milovníkom dobrého vína. Okrem predaja vín v našej vinotéke a samozrejme v iných vinotékach v Skalici a okolí, ponúkame v našich reprezentačných priestoroch riadené skupinové degustácie s odborným výkladom už od 4 osôb až do počtu 40 osôb, rodinné a firemné oslavy. 

Ponúkame realizáciu vínnej turistiky priamo vo vinohrade, výrobnej prevádzke a v degustačnej miestnosti s kapacitou cca 40 osôb, samozrejme vždy pristupujeme k zákazníkovi podľa jeho individuálnych požiadaviek.

Máme v dlhodobom prenájme novovysadený vinohrad od Mesta Skalica o rozlohe 5 ha. Vinohrad je situovaný nad mestom Skalica na juhozápadnom svahu v lokalite "Novosady". Príjazd k vinohradu je cez mesto Skalica, po ulici Predmestie po spevnenej komunikácii, cca 2 km od vinárstva, ktoré sa nachádza a intraviláne mesta Skalice na ul. Predmestie. 

Po prehliadke vinohradu nasleduje prehliadka novovybudovaného vinárstva, ktoré je súčasťou pozemku nášho rodinného domu v Skalici na ul. Predmestie 56. Prevádzka je vybavená najmodernejšou technológiou na výrobu a skladovanie vína s použitím najnovších poznatkov s kombináciou klasických a tradičných metód výroby vína.

Záverečným  a nosným programom je degustácia vín v degustačnej miestnosti nachádzajúcej sa nad sklepmi vinárstva. K dispozícii je najmenej 10 vzorkov vín z rôznych ročníkov. Degustácia je riadená s odborným výkladom o víne, a o všetkom, čo s vínom súvisí.

V prípade záujmu program nemusí končiť degustáciou. Ponúkame možnosť stravovania podľa výberu (studená i teplá kuchyňa). Večera môže byť cez prestávku medzi bielymi a červenými vínami, alebo až po celkovej degustácii. Nasleduje voľná zábava, ktorú môžeme spríjemniť reprodukovanou hudbou, pri ktorej je možné aj tancovať, alebo pre náročnejších dokážeme zabezpečiť cimbálovú muziku zo Skalice, poprípade z blízkeho Slovácka. 

Cena za služby je individuálna podľa požiadaviek  a náročnosti od 8,- Eur/osoba.   

Pre firmy ponúkame rôzne darčekové balenia s možnosťou potisku podľa želania.

CENNÍK DEGUSTÁCIÍ

1. Variant

8 druhov vína, syr, chlieb.

Dĺžka degustácie cca 90 minút.

2. Variant

10 druhov vína, syr, chlieb, údeniny.

Dĺžka degustácie cca 2 hod

3. Variant

13 druhov vína, obložené misy.

Dĺžka degustácie cca 3 hodiny.

Cena: 8,00 EUR/osoba

 

Cena: 13,00 EUR/osoba

 

Cena: 22,00 EUR/osoba

 

Ceny platia pre skupiny od 10 do 45 osôb. V prípade menších skupín osôb sa cena stanovuje dohodou podľa požiadaviek zákazníka. 

 

Okrem občerstvenia podávaného v jednotlivých variantoch vieme pre Vás pripraviť rôzne domáce špeciality- zabíjačkové,  pečená kačka, lokše, guláše a podobne. V prípade záujmu Vám zašleme individuálny cenník na jedlo. V tomto prípade  Vás prosíme o objednávku aspoň 7 dní vopred.

 

Dĺžka degustácie je stanovená v jednotlivých variantoch. Pri prekročení dĺžky degustácie účtujeme za každú hodinu 10 EUR. V prípade záujmu si všetky vína môžete zakúpiť za ceny z aktuálneho cenníka.

 

Kontakt

Tel.: +421 905 736 321                                            

        +421 948 909 333  

Kde môžete kúpiť alebo ochutnať naše víno:

 

- Podniková predajňa v sídle spoločnosti v Skalici, Predmestie 56

- Vinotéka u Františkánov, Skalica, Kráľovská 14

- Vinotéka u sv. Urbana, Skalica, Potočná ul.

- Vinotéka u Pagiho, Skalica, Lichardova ul.

- Vinotéka Dobrý pocit, Trnava, Hlavná ul.

- Obchod s vínom, Trenčín, Palackého ul., p. Marián Mrázik

- Vinotéka Cassale, Trnava

 

 

Distribúcia:

 

 

- Metro Cash & Carry SR s.r.o

- Pivosklad Janis, Turzovka, Stred 60