Degustácie

Ponúkame ochutnávku vybraných vín s odborným výkladom i priateľskou diskusiou. Ide o skúmanie vína čuchovými, chuťovými a zrakovými zmyslami. K degustácii patrí aj krátka exkurzia priestorov nášho vinárstva. Okrem iného vieme k degustácii zabezpečiť aj stravovanie, a to vo forme teplej alebo studenej kuchyne. Kapacita našich priestorov je 40 ľudí.

img

Firemné akcie

Ak máte chuť usporiadať firemnú akciu pre vašich zamestnancov alebo kolegov a užiť si milé chvíle pri degustácií vína, ste na správnom mieste. Pre firemné akcie máme vhodné priestory a kapacitu až 40 ľudí.
V našich priestoroch máme dostatok miesta na tancovanie, voľnú zábavu a ponúkame aj možnosť rezervácie živej cimbalovej hudby. Okrem zábavy zabezpečíme studenú či teplú formu jedla.

img

Rodinné oslavy

Ako tretiu variantu ponúkame možnosť rezervácie našich priestorov na organizáciu rodinných osláv (svadby, krst, kar a iné). Okrem ochutnávky vína a pekných priestorov poskytujeme občerstvenie, podávané na viaceré spôsoby. Naše priestory sú prispôsobené slávnostiam, takže o zábavu budete mať postarané. Kapacita je 40 ľudí.
Pre každú oslavu vieme zabezpečiť catering vo forme studeného alebo teplého jedla.

img

Stravovanie

V prípade záujmu ponúkame občerstvenie, podávané vo viacerých variantoch, studené aj teplé. Pripraviť vieme rôzne domáce špeciality, zabíjačkové jedlá, pečenú kačicu, lokše, guláš a iné. Napíšte nám a my vám pošleme individuálny cenník na jedlo.

img

Cenník degustácií

10 druhov vína, syr, chlieb

Dĺžka degustácie cca 90 min.

Cena: 12,00 EUR/osoba (min. 10 osôb), menej ako 10 osôb = základ 120€

Máte záujem o degustáciu, rodinnú či firemnú oslavu? Kontaktujte nás.

Okrem občerstvenia podávaného v jednotlivých variantoch vieme pre Vás pripraviť rôzne domáce špeciality- zabíjačkové, pečená kačka, lokše, guláše a podobne. V prípade záujmu Vám zašleme individuálny cenník na jedlo. V tomto prípade Vás prosíme o objednávku aspoň 7 dní vopred.

Dĺžka degustácie je stanovená v jednotlivých variantoch. Pri prekročení dĺžky degustácie účtujeme za každú hodinu 15 EUR. V prípade záujmu si všetky vína môžete zakúpiť za ceny z aktuálneho cenníka.

Máte záujem o degustáciu? Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vášho dopytu. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.